+48 (87) 56 21 590, +48 604 190 168, +48 698 931 498 kukle.eu@gmail.com

O nas

Hotel Augustowia na Mazurach

Serdecznie zapraszamy do Gościniec Kukle. Gościniec Kukle to nowocześnie wyposażony ośrodek, posiadający własną salę konferencyjną, restauracje, ogródek letni pod altankami, przestronne pokoje z łazienkami i TV. Gościniec jest doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, pobytów grupowych oraz wypoczynku przez cały rok. Do Państwa dyspozycji mamy 130 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz 50 miejsc w 7 drewnianych domkach. Teren obiektu zajmuje powierzchnię 2,5 ha. Oferujemy regionalną kuchnię Suwalszczyzny oraz specjały kuchni litewskiej. Naszym gościom przy współpracy z profesjonalnymi biurami podróży oferujemy:

  • wycieczki na Litwę, Wilno i Troki, Ryga, Kłajpeda, Druskiennki oraz wycieczki po Suwalszczyźnie
  • spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą
  • oraz organizację spotkań firmowych
  • rejsy statkiem po Kanale Augustowskim
  • Przejażdżka Wigierską Kolejką Wąskotorową

NASZE OBIEKTY:

Augustowia

Augustowia

Hotel AUGUSTOWIA jest znakomitym miejscem zarówno dla rodzin szukających na Mazurach wytchnienia od trudów dnia codziennego, jak i osób poszukujących właściwej przestrzeni do organizacji konferencji lub firmowego szkolenia, zaś Gości obsługuje nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale przez cały rok.

Gościniec Sumowo

Gościniec Sumowo

Gościniec Sumowo położony nieopodal Wigierskiego Parku Narodowego, Sejn i przejścia granicznego w Ogrodnikach z 95 miejscami noclegowymi.
Gościniec przeznaczony jest przede wszystkim dla szkół, pielgrzymek oraz grup zorganizowanych.

Lokalizacja hotelu

Centrum Wypoczynkowo – Konferencyjne AUGUSTOWIA znajduje się w malowniczym położeniu, nieopodal Kanału Augustowskiego w niewielkiej odległości od znanej śluzy Przewięź oraz Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej.
Kompleks hotelowy rozciąga się pomiędzy dwoma mazurskimi jeziorami (Białe i Studzieniczne) na samym skraju dzikiej Puszczy Augustowskiej, zaś od centrum Augustowa dzieli go zaledwie 7 kilometrów.

O dogodności lokalizacji hotelu świadczy dodatkowo bliskość trasy Augustów – Sejny – Ogrodniki, która otwiera najlepszą drogę turystom pragnącym udać się Litwę, a także przejścia granicznego. Znakomita lokalizacja Hotelu AUGUSTOWIA ułatwia także zwiedzanie regionalnych atrakcji takich, jak:

  • Biebrzański Park Narodowy
  • Wigierski Park Narodowy
  • Suwalski Park Krajobrazowy
  • Zabytki i atrakcje w Sejnach, Puńsku, Studzienicznej i Augustowie

NA TERENIE OŚRODKA

R

2 grille - obsłużą do 120 osób

R

Restauracja

R

Bar / sklepik

R

Jadalnia / stołówka

R

Stół do ping-ponga

R

Sala bankietowa na 160 osób

R

Sala konferencyjna na 140 osób

R

Sauny dla maksymalnie 14 osób

R

Przechowalnia rowerów

R

Parking

Hotel AUGUSTOWIA