+48 (87) 56 21 590, +48 604 190 168, +48 698 931 498 kukle.eu@gmail.com

Konferencje

Sale konferencyjne w Kuklach

Gościniec Kukle zatrudnia pełnych inicjatywy i dynamicznych pracowników, którzy tworzą zgrany zespół ekspertów ds. organizacji biznesowych spotkań, szkoleń i podobnych wydarzeń. Do dyspozycji naszych Gości w Kuklach oddajemy dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, przystosowane do obsługi różnej wielkości grup..

  • Sala restauracyjno – konferencyjna na 140 os. w budynku A
  • Sala konferencyjna na 130 os. w budynku B

Udostępniamy Państwu przestrzeń doskonale przygotowaną na każdą okazję niezależnie od tego, czy planujecie Państwo szkolenie, dużą konferencję, seminarium, premierę nowego produktu, kameralny obiad czy koktajl party. Wszystkie wydarzenia organizowane dotychczas w progach  Gościniec Kukle na Mazurach okazały się wielkim sukcesem, bez względu na rodzaj i charakter uroczystości. Dzieje się tak dlatego, że najważniejszym zadaniem naszych pracowników jest spełnienie Państwa oczekiwań co do projektowanego przedsięwzięcia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby właściwie wywiązać się z powierzonych nam obowiązków i wszystkie kwestie organizacyjne dopięte są na ostatni guzik we właściwym czasie.

 

 

Z entuzjazmem podejmujemy się nowych wyzwań, chętnie dostosowujemy ofertę do wymagań Klientów i profesjonalnie przygotowujemy salę konferencyjną tak, aby spełniała wszelkie oczekiwania Gości.

Jeśli zdecydujecie się Państwo skorzystać z naszych usług, obsługa Gościniec Kukle pomoże wybrać odpowiednią salę konferencyjną i zaplanować przerwy kawowe. Hotelowa restauracja zadba również o catering podczas wydarzenia.

Dla tych uczestników spotkania, którzy do Augustowa przybywają pociągiem, chętnie zorganizujemy transport z Dworca PKP. Ponadto możemy urozmaicić Państwu czas wolny po biznesowym spotkaniu, np. zwiedzaniem miasta lub biesiadą z lokalną kapelą i przysmakami kuchni regionalnej.

Wyposażenie sal konferencyjnych

Indywidualne podejście do potrzeb Gości i profesjonalizm wykwalifikowanej ekipy Gościniec Kukle to nie jedyne nasze atuty. Obecnie możemy pochwalić się również doskonale nowoczesnym wyposażeniem naszych sal konferencyjnych, w których znajdziecie Państwo cały niezbędny sprzęt służący obsłudze tego typu wydarzeń, w tym:

  • Flipcharty
  • Mikrofony bezprzewodowe
  • Profesjonalne nagłośnienie
  • Rzutniki multimedialne
  • Pilot do prezentacji z laserowym wskaźnikiem
  • Ekrany
  • TV
  • Internet bezprzewodowy

Sale konferencyjne naszego Gościniec Kukle posiadają idealne oświetlenie naturalne, istnieje jednak również możliwość ich zaciemnienia. Pomieszczenia są klimatyzowane, dzięki czemu uczestnicy konferencji będą czuli się komfortowo niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Dzięki bliskości hotelowej restauracji istnieje możliwość zorganizowania pełnego cateringu na miejscu. Zadbaliśmy również o ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zachęcamy do organizacji konferencji na Mazurach i skorzystania z propozycji Gościnieca Kukle!

Jeśli zdecydujecie się Państwo skorzystać z naszych usług, obsługa Gościniec Kukle pomoże wybrać odpowiednią salę konferencyjną i zaplanować przerwy kawowe. Hotelowa restauracja zadba również o catering podczas wydarzenia.

Dla tych uczestników spotkania, którzy do Augustowa przybywają pociągiem, chętnie zorganizujemy transport z Dworca PKP. Ponadto możemy urozmaicić Państwu czas wolny po biznesowym spotkaniu, np. zwiedzaniem miasta lub biesiadą z lokalną kapelą i przysmakami kuchni regionalnej.

Obsługa konferencji

Rozumiemy potrzeby naszych Gości i doskonale wiemy, że jedną z nich jest konieczność regeneracji sił i zyskania chwili dla siebie, nawet podczas najbardziej interesującego spotkania. Dlatego osobom korzystającym z naszej oferty konferencyjnej proponujemy przerwę kawową oraz obiad.